درباره شرکت رعد موتور کوشا

شرکت رعد موتور کوشا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده الکتروموتور در سال 1385 تاسیس شده است و در حال حاضر انواع الکتروموتورهای تک فاز انیورسال و انواع الکتروموتورهای 24D.C و 12 ولت که در انواع لوازم خانگی و خودرو تحت لیسانس کمپانی های کشور اروپایی و استانداردهای کشور های اروپایی تولید و به بازارهای داخلی ایران و کشورهای خارجی و عربی و کشورهای همسایه عرضه می شود . شرکت رعد موتور کوشا با بهره گیری از آزمایشگاه مدرن و مجهز به دستگاه های تست و سیستم مدیریت کیفیت , موفق به ارتقاء کیفی محصولات خود شده است .

تحقیق و توسعه

بهینه سازی و توسعه الکتروموتورهای تک فاز کولری با کوپل تسمه ای با هدف تنوع تولیدات و بهینه سازی مصرف انرژی از طریق راندمان .

بهینه سازی و توسعه الکتروموتورهای تک فاز به منظور افزایش رنج تولیدات با توانایی بالا پاسخ به مشتریان و افزایش تقاضای بازار در مورد انواع الکتروموتور های تک فاز , تلاش برای تنوع محصولات از طریق طراحی الکتروموتور با فریم اکسترود , الکتروموتورهای آسانسور , درب باز کن , گیر بکس و الکتروموتورهای سویچ رلوکتانس (RS) که به منظور استفاده در لوازم خانگی و در صنایع نفت , گاز , پتروشیمی , نساجی , مواد غذایی و معادن و غیره با ارئه سرویس خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه دهد .

تولید انواع الکتروموتورهایDCخودرو شامل دینام , استارنر , برف پاک کن , شیشه بالابر , فن رادیاتور و تهویه و موارد مشابه به دلیل تقاضای زیاد بازار به خودرو و همچنین اتوماسیون خودروها و استفاده از الکترووتورهای DC خودرو .

شرکت رعد موتور کوشا آماده است در زمینه پروژه الکتروموتورهای BLDC با شرکت های دارای برندهای معتبر داخلی و خارجی همکاری نماید .